Maciej Maleńczuk, który słynie z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi, zabrał głos w kwestii katastrofy ekologicznej na Odrze. Sprawy zdążyły się już wyciszyć, jednak wciąż nie wiadomo, kto doprowadził do tak wielkiego zatrucia rzeki.

Maciej Maleńczuk jest przekonany, że wie, kto zatruł Odrę. Powiedział, że to zapewne ktoś związany z pisowcami. Wokalista nie ma wątpliwości, że grupa trzymająca władzę maczała w tym wszystkim palce.

Maleńczuk: oni doskonale wiedzą

– Ja myślę, że oni doskonale wiedzą, kto to zatruł. I to jest po prostu jeden z nich. Czy to jest KGHM, czy to jest jakaś inna firma, tak czy inaczej w radach nadzorczych i w ogóle we władzach tych wszystkich państwowych ogromnych molochów najzwyczajniej w świecie siedzą pisiory i któryś z nich jest winien. Ze wszystkimi może można w tym kraju zadrzeć. Ale k**wa nie z wędkarzami. To jest naprawdę nacja nieporównywalna do niczego. Na sto procent wiedzą, kto to zrobił. I my też to wiemy – powiedział piosenkarz.

– No po prostu k**wa wpuszczacie ścieki do rzeki, to co się k**wa dziwicie? Dlaczego ich nie oczyszczacie? Dlaczego tak po prostu szczacie k**wa ludziom do herbaty? – zastanawiał się Maleńczuk.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarnek rzeczywiście przeciwny „seksualizacji uczniów”? W ankiecie pytano 13-latków, „czy uprawiają przygodny seks”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Po co jedziemy i gdzie? *** wie”. Nagranie z pijanymi Rosjanami [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 276 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj