Publicysta i podróżnik Wojciech Cejrowski skomentował postawę prezydenta USA, Joe Bidena. Ocenił, że aktualnie na przywódcę USA patrzy się z dużym dystansem.

To jest bardzo stary, zdemenciały Pan i to się pogłębia – powiedział Wojciech Cejrowski.

– Można być zniszczonym 40-latkiem, jak się człowiek źle prowadził ćpanie, chlanie i to trzecie powoduje, że człowiek się wyniszcza – dodał.

W ocenie podróżnika, Demokraci mogą mieć niedługo problemy, by znaleźć poważnego kandydata w zbliżających się wyborach. Tymczasem wskazanie Joe Bidena jest praktycznie niemożliwe.

– Nie trzeba geniuszu tutaj ani nie trzeba być przeciwnikiem Bidena, żeby dostrzec, że ten człowiek nie daje rady; że częste drzemki musi robić. Po prostu fizjologicznie nie daje rady; ma demencję – to widzą lekarze, którzy całe życie głosowali na Demokratów – podkreślił Cejrowski.

– Oni sami nie wiedzą, co mają zrobić. Wpakowali się w Bidena, idzie dużo gorzej, niż mogłoby iść, ale na razie – może taki jest plan, że wcale to nie jest gorzej, bo oni podtykają Joe Bidenowi przeróżne dokumenty do podpisu i prezydent mądry i samodzielny albo przynajmniej sprytny i samodzielny niektórych podetkniętych sobie dokumentów nie podpisuje, pomimo że mu to jego partia podtyka albo któraś z izb na Kapitolu podtyka jakiś dokument, jakąś swoją propozycję do podpisu, a prezydent potrafi się własnej partii postawić, mówi: to jest niedobre dla mnie. Ja się będę ubiegał o reelekcję, nie podpiszę Wam tego – skwitował.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejny piłkarz Bayernu ma zapalenie mięśnia sercowego. Długo nie pogra

źródło: YouTube

(Visited 263 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj