Europoseł PiS Dominik Tarczyński był gościem w programie „Strefa Starcia” na antenie TVP Info. Polityk nie ma zbyt dobrych przeczuć, jeżeli chodzi o powrót Donalda Tuska do Polski — uważa nawet, że jest to niemożliwe, ponieważ „Platforma jest u schyłku swojej działalności”.

Tarczyński przekonywał, że Donald Tusk nie odważy się na ten krok. — Uważam, że nie wróci. Pamiętam w jak zachowywał się, wyglądał i co mówił, kiedy wychodził po przegranych wyborach. Był blady i przerażony. W tym momencie zapadła decyzja, również wewnątrz umysłu Donalda Tuska, że on ucieka, ewakuuje się — stwierdził europoseł PiS.

Gość programu zaznaczył, że były premier i jego obóz polityczny przez wiele lat byli wspierani przez wielkie siły w naszym kraju. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz również: Wojciech Cejrowski rozszyfrował skrót LGBT. Wpis hitem Internetu

— Wie już, że tych sił nie ma, bo rozpierzchły się na różne partie, nie ma już jednego hegemona, Platforma jest u schyłku swojej działalności — powiedział Tarczyński.

Przypomniał również, że część posłów, która weszła z list Koalicji Europejskiej do PE, po pewnym czasie zrezygnowała z tego pomysłu politycznego.

Przeczytaj również:  "Jeśli PiS przegra, to nie uzna wyniku. Wtedy przemówi ulica". Partia nie odda władzy pokojowo? Szokujące słowa

— Wszyscy postkomuniści, którzy dostali się do PE, umyli ręce i powiedzieli, że nie znają już Tuska — podsumował europoseł PiS.

Źródło: wPolityce.pl

(Visited 488 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj