Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu wojskowego poinformował, że prezydent Rosji Władimir Putin jest poważnie chory. Dodał, że w jego kraju szykowany jest przewrót, który ma obalić jego władzę.

Pogłoski na temat rzekomej choroby rosyjskiego przywódcy towarzyszą nam w mediach już od jakiegoś czasu. Wspomina się nawet o chorobie nowotworowej — raku tarczycy, jamy brzusznej lub raka krwi. Niektórzy są zdania, że Putin zmaga się z postępującą chorobą Parkinsona.

Doniesienia o chorobie prezydenta Rosji potwierdził Kyryło Budanowszef ukraińskiego wywiadu wojskowego. Już wcześniej przewidział on datę rosyjskiej napaści na Ukrainę mówiąc, że Putin cierpi z powodu poważnej choroby.

Szef wywiadu ocenił, że wojna zakończy się do końca bieżącego roku. Możliwy jest również planowany przewrót mający na celu obalenie władzy Putina.

– Przełom nastąpi w drugiej połowie sierpnia. Do końca roku zostanie zakończona znaczna część aktywnych działań bojowych. W rezultacie przywrócimy ukraińską władzę na wszystkich naszych terytoriach, które utraciliśmy, w tym w Donbasie i na Krymie – powiedział Budanow.

Ponadto dodał, że wcale go nie dziwią porażki Rosjan na froncie.

Przeczytaj również:  Robert Lewandowski szarpany przez kibica. Tak zareagował [WIDEO]

– Wiemy o naszym wrogu wszystko. Znamy jego plany niemal w tej samej chwili, w której powstają. Walczymy z Rosją osiem lat i możemy powiedzieć, że te szeroko reklamowana rosyjska potęga jest mitem. Rosja wcale nie jest taka silna. To orda ludzi z bronią – mówił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż. Polacy odpowiedzieli: Jakie jest dziś najważniejsze zadanie dla rządu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Izabela Leszczyna z PO podsumowała rządy własnej partii. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał [WIDEO]

źródło: Sky News, Onet

(Visited 149 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj