granicy

Sytuacja na granicy. Najnowsze informacje: „Około stu bardzo agresywnych cudziemców przywiezionych…

Według najnowszych informacji podanych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, w sobotę doszło do 208 prób wdarcia się na teren Polski. Sytuacja na granicy pozostaje wciąż napięta.

W sobotę doszło do 208 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusią. Straż Graniczna poinformowała także, że doszło do zatrzymania obywatela Iraku.

Wczoraj tj. 20.11 na granicy polsko-białoruskiej funkcjonariusze SG odnotowali 208 prób jej nielegalnego przekroczenia. Zatrzymany został 1 nielegalny imigrant – obywatel.Iraku. Wydano 31 postanowień o opuszczeniu terytorium Polski. Pozostałym próbom zapobieżono — czytamy w komunikacie SG.

— W sobotę 20.11 na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Czeremsze grupa około 100 bardzo agresywnych cudzoziemców, przywiezionych pod granicę przez służby białoruskie, siłowo próbowała wedrzeć się do Polski. Służby zapobiegły sforsowaniu granicy — poinformowano następnie.

Przeczytaj również: „Rajd” Donalda Tuska hitem sieci. Radosław Sikorski: Do przyspieszenia zmusił go kierowca Seicento

Przeczytaj również: Ziemkiewicz skomentował utratę prawa jazdy przez Tuska: „W baranim zachwycie lemingów…”

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these