propolski.pl: Syn Lecha Wałęsy opublikował zdjęcie Pawła Kukiza

Syn Lecha Wałęsy zamieścił zdjęcie Pawła Kukiza. „Kto jest największą prostytutką?”

Syn byłego prezydenta Jarosław Wałęsa skomentował postawę Pawła Kukiza podczas głosowania nad nowelizacją ustawy medialnej. Trójka posłów ruchu Kukiz’15 przyczyniła się do reasumpcji głosowania — wówczas tzw. „lex TVN” zostało zaakceptowane i przeszło dalej do Senatu.

Ostatnie dni w Sejmie przebiegały wyjątkowo burzliwie. Po opuszczeniu Zjednoczonej Prawicy przez posłów Jarosława Gowina PiS przegrywało głosowania. W ostateczności opozycja domagała się odroczenia obrad do 2 września — ten wniosek również przyjęto.

Gdy było prawdopodobne, że dyskusja o ustawie medialnej jest już przesądzona, nastąpił nieoczekiwany zwrot w sytuacji.

Posłowie Kukiz’15 pomylili się podczas głosowania, co stało się później podstawą do reasumpcji. O jej wprowadzeniu postanowiła marszałek Witek i w powtórnym głosowaniu wniosek o odroczenie obrad odrzucono. Wówczas Sejm mógł dalej pracować i przegłosował nowelizację ustawy medialnej. Wszystko za sprawą głosów Pawła Kukiza, Jarosława Sachajko i Stanisława Żuka.

W internecie pojawiło się wiele mocnych komentarzy, szczególnie skierowanych do Pawła Kukiza. W sprawie tej głos zabrali politycy, artyści oraz dziennikarze. Wśród nich znaleźli się Janusz Panasewicz i Kuba Wojewódzki.

Gdy się okazało, że posłowie Kukiz’15 przyczynili się do reasumpcji, swój komentarz w tej sprawie opublikował Jarosław Wałęsa.

— Kto jest największą prostytutką obecnej kadencji? — napisał syn Wałęsy wrzucając zdjęcie Pawła Kukiza i posłów jego ruchu.

Zobacz również: Jak to możliwe? Żona Morawieckiego przyłapana bez maseczki w sklepie [FOTO]

Zobacz również: Wałęsa wezwany do prokuratury. Chodzi o sprawę TW „Bolek”

Kto jest największą prostytutką obecnej kadencji?

Opublikowany przez Jarosław Wałęsa Środa, 11 sierpnia 2021

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these