Syn byłego prezydenta Jarosław Wałęsa skomentował postawę Pawła Kukiza podczas głosowania nad nowelizacją ustawy medialnej. Trójka posłów ruchu Kukiz’15 przyczyniła się do reasumpcji głosowania — wówczas tzw. „lex TVN” zostało zaakceptowane i przeszło dalej do Senatu.

Ostatnie dni w Sejmie przebiegały wyjątkowo burzliwie. Po opuszczeniu Zjednoczonej Prawicy przez posłów Jarosława Gowina PiS przegrywało głosowania. W ostateczności opozycja domagała się odroczenia obrad do 2 września — ten wniosek również przyjęto.

Gdy było prawdopodobne, że dyskusja o ustawie medialnej jest już przesądzona, nastąpił nieoczekiwany zwrot w sytuacji.

Posłowie Kukiz’15 pomylili się podczas głosowania, co stało się później podstawą do reasumpcji. O jej wprowadzeniu postanowiła marszałek Witek i w powtórnym głosowaniu wniosek o odroczenie obrad odrzucono. Wówczas Sejm mógł dalej pracować i przegłosował nowelizację ustawy medialnej. Wszystko za sprawą głosów Pawła Kukiza, Jarosława Sachajko i Stanisława Żuka.

W internecie pojawiło się wiele mocnych komentarzy, szczególnie skierowanych do Pawła Kukiza. W sprawie tej głos zabrali politycy, artyści oraz dziennikarze. Wśród nich znaleźli się Janusz Panasewicz i Kuba Wojewódzki.

Gdy się okazało, że posłowie Kukiz’15 przyczynili się do reasumpcji, swój komentarz w tej sprawie opublikował Jarosław Wałęsa.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

— Kto jest największą prostytutką obecnej kadencji? — napisał syn Wałęsy wrzucając zdjęcie Pawła Kukiza i posłów jego ruchu.

Zobacz również: Jak to możliwe? Żona Morawieckiego przyłapana bez maseczki w sklepie [FOTO]

Zobacz również: Wałęsa wezwany do prokuratury. Chodzi o sprawę TW „Bolek”

Kto jest największą prostytutką obecnej kadencji?

Opublikowany przez Jarosław Wałęsa Środa, 11 sierpnia 2021

źródło: wmeritum.pl

(Visited 1 412 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj