Lewicowa europoseł Sylwia Spurek często udziela się w mediach, by promować swoje ekologiczne postulaty. Dzieli się również przemyśleniami dotyczącymi wiary oraz zasad moralnych, wywołując często burzę w komentarzach.

Tym razem polityk zamieściła wpis na Facebooku, w którym podkreśliła, że zamieszcza życzenia, pomimo że święta kłócą się z jej przekonaniami… Sylwia Spurek wyjaśniła, że Wigilia to dla niej „Magiczny okres poprzedzający Nowy Rok”.

— Jak wiecie, jestem /jesteśmy ateistami, ale okres poprzedzający Nowy Rok jest zawsze dla nas magiczny… A jak pamiętacie, to był dla nas wyjątkowy rok, rok zmian, ogromnych wyzwań. Nie było oczywiście łatwo… — napisała europosłanka na portalu społecznościowym.

Następnie zaczęła wymieniać zmiany, które towarzyszyły jej w poprzednim roku, a które miały wpływ na dalsze życie polityczne.

— Zdecydowałam o rezygnacji z funkcji zastępczyni RPO, weszłam do polityki, wystartowałam w wyborach i przy wsparciu wielu osób je wygrałam. Potem, po kilku miesiącach, podjęłam trudną decyzję o rezygnacji z Wiosny, ale dalej realizuję jej wartości i program — dodała Spurek.

Pod wpisem lewicowej europarlamentarzystki pojawiło się wiele komentarzy popierających jej słowa, jak również krytycznych, które zachęcały do poszukiwania Boga w swoim życiu.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

— Ja życzę Pani wszystkiego najlepszego w święta i w Nowym Roku! Żeby Pani spotkała w swoim życiu Pana Jezusa i poddała Jego przemieniającej łasce! — czytamy w jednym z komentarzy.

źródło: nczas.com

(Visited 236 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj