Sylwia Spurek ponownie opublikowała wpis, którym zaskoczyła internautów. Znana z lewicowych poglądów europosłanka wyjawiła, jak obchodzi Wigilię Bożego Narodzenia.

— Jesteśmy ateistami, ale ten wieczór ma również dla nas magiczne znaczenie — napisała pod fotografią.

Spurek podzieliła się zdjęciem z tegorocznej wigilii i podkreśliła, że jej stół pozbawiony jest potraw, które miałyby jakikolwiek związek z cierpieniem zwierząt. Zauważyła, że ekologiczny i zielony trend zyskuje coraz większą rzeszę sympatyków.

Zobacz również: Wałęsa o planach na święta: „Telewizor pooglądam, w komputerze pogram, pokłócę się z żoną”

— Dzisiaj, jak zawsze, na naszym wigilijnym stole jest pełno dobrej tradycji, mnóstwo dobrych smaków i zero cierpienia, krzywdy, strachu innych istot. I takich Wigilii jest coraz więcej! — radowała się Spurek. Pod wpisem nie zabrakło jednak komentarzy podzielonych internautów.

— Osoba, która jest zwolennikiem zabijania dzieci, nie ma żadnej Wigilii Bożego Narodzenia, lecz jakiś uroczysty wieczór. To wszystko. Pani spędza magiczny długi weekend. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka, chyba ze w logice dla prawników. Szanujmy się i nie róbmy z siebie idiotów — zdziwił się były poseł Tomasz Jaskóła.

Przeczytaj również:  Podwyżki cen prądu nawet o 900 procent. Donald Tusk: PiS sprowadził na Polskę czasy ciemne i zimne

— Ateistka i wigilia? — czytamy kolejny wpis.

źródło: wmeritum.pl

(Visited 2 864 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj