Inon Zur, światowej sławy kompozytor, znany z muzyki do takich hitów jak Dragon Age, Fallout, Prince of Persia, Syberia, czy Baldur’s Gate stoi za ścieżką dźwiękową do Outriders, najnowszej gry People Can Fly.

Laureat nagrody Emmy i trzykrotnie nominowany do nagrody BAFTA Inon Zur, kompozytor muzyki do filmów, programów telewizyjnych i gier komputerowych, wykorzystał swój niezwykły talent do stworzenia oryginalnej ścieżki dźwiękowej do Outriders – wysokiej jakości strzelanki RPG od studia People Can Fly.

Artysta przez wielkie AAA

„Uczestniczenie w budowaniu wirtualnych światów i opowiadanie nowych historii za pomocą nut to zawsze ogromnie ekscytujące przedsięwzięcie dla kompozytora. Jestem zachwycony mogąc ujawnić, że skomponowałem ścieżkę dźwiękową do niezwykłej gry sci-fi – Outriders, powstającej ze współpracy People Can Fly oraz Square Enix. Łączenie ciężkich, orkiestrowych krajobrazów dźwiękowych z futurystyczną oprawa muzyczną było dla mnie ogromną zabawą. Nie mogę się już doczekać, aż podzielę się z Wami pełnym materiałem.” – powiedział Inon Zur.

„Jesteśmy szczęśliwi, mając na pokładzie tak utalentowanego muzyka jak Inon. To wielka legenda w branży, a nasi pracownicy już od dawna byli jego fanami.” – podkreśla Bartek Kmita, dyrektor kreatywny studia People Can Fly. „Ściśle z nami współpracował, aby stworzyć dźwięk pasujący do budowanej przez nas historii oraz świata. Skomponował dla nas prawdziwie dynamiczne i pełne mocy utwory, które dodały głębi nastrojowi i atmosferze panującej w grze.” – dodaje.Część ścieżki dźwiękowej Inona Zura dla Outriders można było posłuchać podczas wczorajszej transmisji Outriders Broadcast. Muzyk pojawił się także na samym streamie opowiadając o swojej pracy przy projekcie.

Drugi odcinek Outriders Broadcast za nami

Wczoraj (2 lipca 2020) miała miejsce kolejna transmisja z gry Outriders. Lucy Hale, wraz z ekipą Square Enix, zaprezentowała zupełnie nowe rodzaje mechaniki rozgrywki, kolejne środowiska, jakie odkryjemy w grze oraz dłuższe prezentacje klas postaci.

OUTRIDERS pojawi się na PlayStation 5®, PlayStation 4®, Xbox Series X, urządzeniach Xbox One oraz PC pod koniec 2020 roku.

(Visited 56 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj