Stefan Niesiołowski, pomimo że jest już na politycznej emeryturze, wciąż udziela się w mediach. Aktywnie wypowiada się w sprawach bieżących i jak to ma w zwyczaju, nie przebiera w słowach. Tym razem wystąpił w programie Super Express i w rozmowie z Kamilą Biedrzycką podsumował Grzegorza Schetynę.

– Schetyna jest człowiekiem, który otoczył się grupą niesłychanych lizusów, a poza tym jest całkowicie nieskuteczny i głupi. Nieinteligentny — zaczął Niesiołowski.

– Niszczy to, co sam zrobił, powinien się schować. On nie rozumie tego. Schetyna niestety oznacza władzę PiS. Jeżeli ten człowiek nie odejdzie z polskiej polityki i będzie miał wpływ, to będzie rządził PiS — kontynuował były poseł.

Jego zdaniem odpowiedzialność za przewagę PiS ponosi właśnie Schetyna.

– Co tak naprawdę wydarzyło się między panem a Grzegorzem Schetyną? Mam wrażenie, że ten konflikt ma jeszcze jakieś mocniejsze podłoże. Bo pan ma tyle żalu — stwierdziła dziennikarka.

– Nie, ja nie mam żalu. Ja mam pogardę, obrzydzenie. Ja mam żal do tasiemca? Obrzydzenie. Ja się brzydzę nim, to jest pasożyt na polskiej polityce. Pasożyt, który zniszczył Platformę i niszczy demokrację w Polsce. Doprowadził do tego, że będziemy mieli w Polsce kolejne 4 lata rządów PiS-u – powtarzał Stefan Niesiołowski.

źródło: twitter.com, wmeritum.pl
(Visited 55 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Grupka kobiet pobiła się nad jeziorem w Okunince. Nikt nie reagował [FOTO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj