Kaczyński

Stan zdrowia Kaczyńskiego. Są nowe informacje

Rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek poinformował o aktualnym stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.
Wiadomo, że polityk przed świętami Bożego Narodzenia znalazł się w szpitalu z racji choroby zwyrodnieniowej stawów. Lider partii rządzącej w 2018 roku przeszedł zabieg wstawienia endoprotezy w kolanie.

W miniony czwartek Kaczyński po trzech tygodniach leczenia wyszedł o kulach ze szpitala. Spod budynku odebrali go ochroniarze. Okazuje się, że ostatnią operację zniósł ciężej niż tę sprzed trzech lat.

Nowe informacje ws. zdrowia Kaczyńskiego

– Pan prezes, pomimo rekonwalescencji, cały czas pozostaje z nami w kontakcie i pracuje. Trudno powiedzieć, czy w środę pojawi się osobiście na posiedzeniu Sejmu, bo wciąż jest pod opieką lekarzy. Cały czas jednak ma na oku to, co dzieje się w polskiej polityce. Jest ciągle w kontakcie ze swoimi współpracownikami – mówił Rafał Bochenek w rozmowie z portalem PolskiegoRadia24.pl.

Rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości skomentował również doniesienia, które wskazywały, że Kaczyński wróci do swoich obowiązków w lutym 2023 roku i wznowi objazdy po kraju.

– W najbliższych miesiącach i tygodniach będziemy podejmowali takie działania. Zaplanowaliśmy, że wczesną wiosną na trasę wróci również Jarosław Kaczyński i tym samym powróci do objazdu poszczególnych okręgów – poinformował rzecznik PiS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Polacy mają swój rozum, ale się nie znają”. Ekonomista ostro o przeciwnikach euro [WIDEO]

źródło: PolskieRadio24.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these