Pewien 45-latek został zatrzymany po tym, jak sprzedawał kiełbasę i wędlinę. Karczewski dzielnicowy uzyskał informację o możliwym narażeniu zdrowia i życia wielu osób.

Policjant ustalił, że warunki, w jakich produkowane było mięso, budziły mnóstwo zastrzeżeń. Mężczyźnie grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Mundurowy otrzymał wiele skarg od mieszkańców. Mówili oni, że wędliny były stare i mają nieprzyjemny zapach. Policjant przyjrzał się zakładowi, który produkował te wyroby. Ustalono również 45-latka, który sprzedawał produkty.

Zakład produkcyjny został skontrolowany przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Otwocku. Dzięki kontroli wykazano wiele nieprawidłowości.

Właściciel nie miał odpowiednich dokumentów i pozwoleń w zakresie wprowadzania do obrotu żywności pochodzenia zwierzęcego. Ponadto produkty przechowywano w niewłaściwych warunkach.

Nie dało się ukryć, że pomieszczenia nie spełniały również wymogów sanitarnych oraz higienicznych, przez co stanowiły poważne zagrożenie dla zdrowia. Sprawa znalazła się w prokuraturze, która wszczęła śledztwo. Teraz mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

źródło: Policja Otwock

(Visited 463 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jachira jechała pociągiem. Usłyszała to od konduktora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj