W ciągu kilku ostatnich dni wyszło na jaw, że Lewica skopiowała pomysł Konfederacji i przedstawiła jako własny. Z tego właśnie powodu doszło do kuriozalnej wymiany zdań na Twitterze między rzeczniczką SLD a jednym z użytkowników. Anna Maria Żukowska w nieprzychylnych słowach wypowiedziała się o Konfederacji, która jako pierwsza stworzyła projekt zakładający podniesienie kwoty wolnej od podatku.

Lewica ogłosiła, że „kwota wolna od podatku powinna wynosić roczną wysokość pensji minimalnej i dotyczyć wszystkich obywateli/obywatelek”. Pomysł ewidentnie został „ukradziony” Konfederacji, jednak Anna Maria Żukowska wcale się tym nie przejęła. Przedstawiony projekt kłóci się z lewicowym podejściem do ekonomii, jednak partii wydaje się to nie przeszkadzać. W przypadku Konfederacji koncepcja ta jest jak najbardziej spójna. Partia popiera bowiem wolność gospodarczą i wszelkiego rodzaju ulgi czy obniżkę podatków.

Jednemu z użytkowników bardzo nie spodobało się postępowanie Lewicy. Zapytał więc „dlaczego?”. Odpowiedzi udzieliła mu Anna Maria Żukowska, której język postawiał wiele do życzenia.

— Co mnie obchodzi UŁOMNY projekt Konfederacji — napisała rzeczniczka SLD.

Rozmówca podkreślił, że gdyby Lewica zdecydowała się poprzeć pomysł Konfederacji „mogłoby to być dobre dla nas wszystkich”. Anna Maria Żukowska nie dała za wygraną i jej kolejny komentarz ukazał prawdziwe oblicze Lewicy.

— Z naziolami to nigdy nie jest dla NAS wszystkich — dodała posłanka.

źródło: nczas.com

(Visited 450 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj