Strona główna Polska Siostra premiera Morawieckiego odpowiedziała na słowa Frasyniuka: „Faktycznie coś mu piętno na mózgu odcisnęło”

Siostra premiera Morawieckiego odpowiedziała na słowa Frasyniuka: „Faktycznie coś mu piętno na mózgu odcisnęło”

4 min czytania
0
0
804
Frasyniuk

Siostra premiera Morawieckiego odniosła się do bezczelnej wypowiedzi Frasyniuka, który rozmawiał z „Gazetą Wyborczą”. Poseł w krytycznych słowach obraził szefa rządu. Anna Morawiecka skomentowała wpis na Facebooku żony Frasyniuka. Nie spodziewała się jednak, że wywiąże się z tego burzliwa dyskusja.

— Za moich czasów mówiło się, że komunizm wyciska na mózgu swą matrycę, i u Morawieckiego wykonano tę operację wyjątkowo starannie — mówił Władysław Frasyniuk, odnosząc się do słów Morawieckiego, że „komunistyczni sędziowie wychowali sobie następców”.

Przedsiębiorca próbował podważyć również fakt, że rodzina Morawieckich kiedykolwiek walczyła z komunizmem.

— No czytajcie, czytajcie… I przypominajcie sobie jak fighter W. Frasyniuk z tzw. kanapką na brzuchu i plecach demonstrował we Wrocławiu w obronie więźnia politycznego Kornela Morawieckiego… Faktycznie coś mu piętno na mózgu odcisnęło — odpisała Morawiecka, pouczając Frasyniuka.

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk nie pozostała bierna wobec takiego obrotu sytuacji. Szybko odpisała siostrze szefa rządu:

— Pani Anno, rozumiem, że to podziękowanie i przeprosiny dla W. Frasyniuka. Podziękowanie za obronę ojca w czasach, kiedy niewielu miało odwagę bronić kolegów, mimo ich słabości, a przeprosiny głównie za brata, który pluje na bohaterów i niszczy demokratyczne państwo prawa — napisała Dobrzyńska-Frasyniuk na Facebooku.

źródło: wdolnymslasku.com

Reakcja
Przeczytaj również:  Premier Morawiecki napisał list do szefa Netflixa: "Te pomyłki są bardzo krzywdzące dla Polski"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kidawa-Błońska zablokowała Tarczyńskiego na Twitterze: „Moje serce krwawi”

Europoseł PiS Dominik Tarczyński wyjawił, jaka straszna rzecz spotkała go ostatnio w media…