propolskl.pl Marsz Niepodległości

„Silny Naród Wielka Polska”. Ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości

Ulicami Warszawy przejdzie w piątek Marsz Niepodległości. Wydarzeniu będzie przyświecać hasło „Silny Naród Wielka Polska”. Możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym. Na miejscu będą obecne również służby.

Organizatorzy poinformowali, że Marsz Niepodległości wyruszy 11 listopada ok. 14:30 z Ronda Dmowskiego. Jego uczestnicy przejdą trasę Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, a następnie udadzą się na Wał Miedzeszyński, aż na Błonia Stadionu Narodowego.

Marsz zainicjowano przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny.

Zgodnie z zaleceniami służb, usunięto metalowe wkłady betonowych koszy na śmierci, a także rowery miejskie oraz hulajnogi. W mieście pojawiły się również policyjne posiłki.

– W przypadku Marszu Niepodległości zmiany w ruchu będą wprowadzane operacyjnie przez policję, dlatego trudno określić, w jakich godzinach autobusy i tramwaje będą kierowane na trasy objazdowe. Zmiany w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej wynikające z tych zmian w ruchu drogowym są ze sobą powiązane – wyłączane równolegle będą różne odcinki ulic; także te, które mogą pełnić funkcję tras objazdowych – przekazał Zarząd Transportu Miejskiego.

źródło: PAP

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these