Krzysztof Bosak zorganizował konferencję prasową dotyczącą nakładanych przez Unię Europejską podatków. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obecność „gościa”, który zakłócił jej przebieg. Były minister spraw zagranicznych w rządzie PO-PSL Radosław Sikorski zjawił się u boku Krzysztofa Bosaka i Dobromira Sośnierza, by wygłaszać swoje kwestie.

Gdy kandydat Konfederacji na prezydenta próbował kontynuować swoje wystąpienie, Sikorski zbliżył się do mikrofonu i rozpoczął dyskusję na temat Unii Europejskiej. Jak nie trudno się domyśleć, były minister spraw zagranicznych bronił UE i nie pozwalał konserwatywnym politykom na swobodne wypowiedzi.

Bosak kilkukrotnie powtarzał, by Sikorski zachował dystans 2 metrów. Na nic zdały się jednak prośby. „Gość” konferencji uparcie tłumaczył:

— Wprowadzacie w błąd opinię publiczną. Kłamiecie na temat Unii Europejskiej i jej działalności. Takie działania polityków doprowadziły do Brexitu — mówił Sikorski.

Wbrew pozorom, to burzliwe w przebiegu spotkanie nie zakończyło się źle. Politycy pożegnali się z uśmiechem na ustach i życzyli sobie powodzenia.

Nieproszony gość – Radosław Sikorski – na konferencji prasowej Krzysztofa Bosaka!

Gepostet von Bosak2020 am Freitag, 1. Mai 2020

źródło: medianarodowe.com

(Visited 1 157 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj