Radosław Sikorski nie ustaje w dogryzaniu PiS i przedstawianiu osiągnięć tego ugrupowania w negatywnym świetle. Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych wymienił cztery największa kłamstwa partii rządzącej. Podczas rozmowy w TVN24 z Moniką Olejnik nie przebierał w słowach i dosadnie powiedział, co myśli.

Jakie kłamstwa wymienił Sikorski?

— Mam nadzieję, że ta zła dla Polski koalicja się rozpadnie. Ona doszła do władzy na czterech wielkich kłamstwach — podkreślił na udostępnionym nagraniu.

Zobacz również: Sondaż: PiS triumfuje. Duży spadek KO, zaskakujący wynik Hołowni

Europoseł PO wymienił najważniejsze jego zdaniem „porażki” i kłamstwa PiS. Wspomniał o kłamstwie smoleńskim, kłamstwie VAT-owskim, kłamstwie o tym, że nasz kraj potrzebuje wstawać z kolan oraz kłamstwie o tym, że Polska jest w zapaści i ruinie.

Zobacz również: Elon Musk pozbywa się majątku. Chce zrealizować marzenie o kolonii na Marsie

— PiS należy się bycie odrzuconym przez wyborców, ale oczywiście są spajani strachem przed odpowiedzialnością za to bezprzykładne rozdawnictwo pieniędzy różnym pociotkom i sojusznikom ideologicznym i także tymi konfiturami, które są też rozdawane na niespotykaną skalę — mówił w TVN24 Radosław Sikorski.

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

(Visited 1 565 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "En Be A". Publiczność padła ze śmiechu po słowach Kaczyńskiego [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj