propolski.pl: Shazza wyznała, że ma raka

Shazza legenda disco polo wyznała, że ma raka: „To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię”

Gwiazda disco polo Shazza była gościem w ostatnim wydaniu „Pytania na śniadanie” i podzieliła się z widzami smutną wiadomością. Piosenkarka wyznała, że zachorowała na nowotwór i obecnie przechodzi chemioterapię.

Shazza jest bez wątpienia wielką legendą disco polo w naszym kraju. W ostatnich latach nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się jednak osobistym wyznaniem, mówiąc, że choruje na raka.

— Nadszedł właściwy moment, by o tym opowiedzieć — podkreśliła artystka.

— To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię. Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia – powiedziała wokalistka.

Shazza nie ukrywała, że ta diagnoza „powaliła ją z nóg”.

— Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówiła w programie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jakub Kulesza wyjaśnił, na czym polega hipokryzja lewicy: „Prawda jest taka…” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Jędrzejczyk ogłosiła koniec kariery: „Dziękuję wam za wsparcie”

https://www.youtube.com/watch?v=RsfG9JNfBC4

źrodło: TVP

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these