W Polsce trwa walka o zahamowanie szerzącej się epidemii koronawirusa. W tę walkę angażuje się wielu ministrów i sam prezydent Andrzej Duda. Aktywność polityka nie spodobała się jednak dziennikarzowi Onetu Tomaszowi Sekielskiemu.

Zdaniem dziennikarza Tomasza Sekielskiego prezydent RP „odstawia szopki” i tak naprawdę prowadzi kampanię wyborczą.

— Ktoś stara się pokazać nam wszystkim, że ciężko pracuje. Przebiera się w harcerskie mundurki, jeździ po kraju, odstawia szopki. Mówię o prezydencie Andrzeju Dudzie. Oni tam nie pomagają, Andrzej Duda nie jest lekarzem, nie ma nic mądrego do powiedzenia na temat tego, jak powinien funkcjonować szpital, bo skąd miałby mieć? Jedzie tam by robić kampanię wyborczą, by pokazać, jaki jest zatroskany i przerażony. Po prostu robi sobie pijar — powiedział Tomasz Sekielski.

Dziennikarz dał złotą radę dla prezydenta, a mianowicie, by ten „siedział w Pałacu Prezydenckim” oraz „nie zawracał głowy” lekarzom.

— Panie prezydencie: dość tej objazdówki, dość tych szopek. Nie musi się pan przebierać w te śmieszne wdzianka harcerskie, żeby pokazać, że jest pan na pierwszej linii frontu. Niech pan siedzi w Pałacu Prezydenckim i nie zawraca głowy ludziom, którzy rzeczywiście pracują i są na pierwszej linii frontu — dodał Sekielski na Twitterze.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 96 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Macierewicz miał w tajemnicy przed społeczeństwem otrzymać Order Orła Białego. "Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj