Tomasz Drwal, były zawodnik MMA, już kilka lat temu kupił dom w Krakowie. Jak się okazuje w apartamencie obok zamieszkał sam Andrzej Duda o którym sąsiad wypowiedział się w pozytywnych słowach.

Prezydent RP zamieszkuje posiadłość na jednym z krakowskich osiedli, które jest pilnie strzeżone. Tomasz Drwal, były sportowiec, który ma własną pasiekę i hodowlę owiec zdradził, jaki prywatnie jest polityk.

— Jako pierwszy nabyłem swoją nieruchomość, a pół roku później dowiedziałem się, kto będzie mieszkał obok mnie — powiedział Tomasz Drwal zapewniając, że Andrzej Duda jest zawsze chętny do pomocy.

— Zawsze chętnie porozmawia, a kiedy trzeba, podniesie dziecko, które potknęło się, biegając po naszym wspólnym podwórku — ujawnił sportowiec.

— Przywitał się, przedstawił, normalny gość. Rozmawialiśmy kiedyś o nartach. Ja również chodzę na skiturach, więc był wspólny temat nart. Widać, że lubi narty, to jego pasja. I dobrze, każdy musi mieć swoją odskocznię. Nie sprawiał wrażenia osoby, która się wywyższa, bo jest prezydentem. Wręcz przeciwnie, to bardzo skromny człowiek — mówił.

Przeczytaj również:  Tragiczna śmierć kursantki na przejeździe kolejowym. Jest wyrok sądu

Sąsiad polityka zauważył również, że Andrzej Duda lubi pracować w ogrodzie, grabić liście i kosić trawę.

— Przyjeżdża, grabi liście, sadzi tuje. To też świadczy o człowieku, że sam robi takie rzeczy koło domu. Często kosi trawę, widać oprócz obowiązku koszenia trawy ma z tego satysfakcję, jak każdy facet chyba — dodał.

Zobacz również: Ziemkiewicz zmiażdżył Sikorskiego. „Kto sam się w życiu zeszmacił…”

Zobacz również: Lech Wałęsa przyjmuje gości i lekceważy obostrzenia. Jeszcze niedawno „nie czuł własnego ciała”

źródło: o2.pl, fakt.pl

(Visited 386 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj