propolski.pl: Poseł PO wściekł się na antenie

„Samochód, którym pani jeździ za grube pieniądze!”. Poseł PO wściekł się na antenie TVP Info [WIDEO]

W programie „Minęła 20” na antenie TVP Info spotkało się kilku gości, m.in. poseł Platformy Tomasz Lenz. Rozmowa skoncentrowała się na temacie fuzji Orlenu z Lotosem. Szybko jednak stała się odpowiednią okazją do ataku posła PO na Magdalenę Ogórek.

— Niech pani nie uczy mnie gospodarki, bo to ja prowadziłem działalność gospodarczą, całe życie a pani jest dziennikarką — denerwował się poseł Lenz. Szybko wyszło na jaw, że Magdalena Ogórek prowadzi działalność gospodarczą. Wówczas dyskusja zmieniła się już w atak personalny.

— I pewnie zarabia pani z 50 tysięcy w tym studio, czego pani serdecznie gratuluję. Polska oglądała ostatnio pani samochód, którym pani jeździ za grube pieniądze, wszyscy o tym wiedzą, ale to się skończy! PiS zostanie odsunięty od władzy i będziemy rozliczali kłamstwa w studiu też. Proszę uwierzyć! Nie pozwolę, żeby w tym studio manipulowano moimi wypowiedziami, żeby pani kłamała widzów telewizji publicznej — wściekał się polityk Platformy.

Po chwili rozmowa ponownie wróciła do tematu fuzji. Lenz nie przebierał w słowach, kiedy usłyszał, że UE narzuciła Polsce konieczność sprzedaży przez Orlen części stacji.

— Ale nie musieliśmy sprzedawać — odpowiedział i odniósł się do przypomnienia, że „Platforma również przygotowywała się do fuzji”.

— Ale tego nie zrobiliśmy, co było a nie jest nie pisze się w rejestr — dodał gorączkowo poseł PO.

W kolejnej części rozmowy posłanka Pawłowska z klubu PiS pokazała Lenzowi listę strategicznych spółek, których udziały sprzedano za czasów rządów Platformy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panika wśród Rosjan. Ukraińcy zniszczyli rosyjską bazę w Melitopolu [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Jesteście następni”. Rosyjska telewizja straszy kolejne kraje [WIDEO]

źródło: tvp.info, twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these