propolski.pl: Saleta powiedział, co myśli o obecnej władzy

Saleta powiedział, co myśli o obecnej władzy. Pochwalił się nowym tatuażem [WIDEO]

Znany pięściarz Przemysław Saleta wystąpił w programie „Duży w Maluchu” i powiedział, co myśli o obecnej władzy. W rozmowie z prowadzącym Filipem Nowobilskim pokazał również swój nowy tatuaż.

Na opublikowanym wideo widać, że tatuaż składa się z ośmiu gwiazdek. Saleta wyjaśnił, co w rzeczywistości oznaczają.

— Pięć gwiazdek plus trzy? Znam to hasło, ale nie chcę się angażować w tematy polityczne… — powiedział dziennikarz.

— To oczywiście wiadomo, co oznacza. Osiem gwiazdek to znaczy je*** PiS. To hasło zostało mocno wypromowane. Natomiast tak szczerze mówiąc, samą polityką się nie interesuję, choć u nas w Polsce polityka dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego. Jestem po prostu zwolennikiem przyzwoitości, więc jeśli ktoś kłamie w żywe oczy, narzuca standardy zachowań, sam ich nie przestrzegając, oszukuje, kradnie i krzyczy „łapać złodzieja”, to z tym kojarzy mi się polityka PiS — wyjaśnił Saleta pokazując tatuaż do kamery.

To nie pierwszy raz, kiedy Przemysław Saleta w ostrym tonie skomentował działania PiS. Jeszcze w styczniu, gdy zaproszono go do rządowej stacji TVP, napisał w mediach społecznościowych, co sądzi o tej telewizji.

Zobacz również: Niedzielny Raport Ministerstwa Zdrowia prawdziwym zaskoczeniem. Czyżby pandemia słabła?

— Konsekwentnie od 2015 r. odmawiam udziału w jakichkolwiek produkcjach i programach TVP. Nie mogę pojąć jak ktoś, kto widzi co się dzieje w kraju i porównuje to do rzeczywistości TVP, może się w telewizji publicznej pokazywać… Ja rozumiem, że jest pandemia i wszyscy przedstawiciele wolnych zawodów dostali mocno po kieszeniach (ja też), ale naprawdę powinien być konsekwentny bojkot tej szczujni… Każdym występem w publicznej uwiarygadnia się politykę PiSu, łącznie z ostatnim orzeczeniem „trybunału”… — przekazał na Facebooku.

Zobacz również: Podsiadło zadrwił z Jacka Sasina. Poszło o sernik na WOŚP [WIDEO]

Przemysław Saleta pomimo deklaracji, że nie angażuje się w politykę, z chęcią wspiera wiele pomysłów totalnej opozycji.

W wywiadzie dodatkowo poruszono temat Marcina Najmana, biznesowych projektów sportowca oraz jego podejścia do kwestii społecznych i światopoglądowych.

źródło: youtube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these