Sąd Okręgowy w Warszawie podtrzymał wyrok skazujący Beatę Kozidrak za to, że prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Wyrok jest w tej sprawie prawomocny.

Sędzia Sądu Okręgowego Grzegorz Miśkiewicz podtrzymał w mocy wyrok wydany przez sąd pierwszej instancji.

Początkowo wokalistka Bajmu została ukarana 200 stawkami dziennymi w wysokości 250 zł każda oraz pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ma także zapłacić 20 tys. zł świadczenia na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała apelację od wyroku w czerwcu. Prokurator domagał się wyższej kary dla oskarżonej.

– W ocenie prokuratury orzeczenie zbyt niskiej kary powoduje, że nie spełni ona swojej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej i nie zaspokoi społecznego poczucia sprawiedliwości – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Przypomnijmy, że do zatrzymania Kozidrak doszło 1 września 2021 r. około godziny 19:40. Artystka prowadziła swoje bmw w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krajowa Grupa Spożywcza otrzymała nowy zarząd i… w Polsce zabrakło cukru

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zrobił to! Lewandowski z pierwszym golem dla Barcelony [WIDEO]

źródło: PAP, Interia

(Visited 272 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj