Marcin „Różal” Różalski od pewnego czasu publikuje wiele nagrań na YouTube. W najnowszym materiale wypowiedział się na temat słów Margot, które padły w wywiadzie dla Radia Zet.

Nie wykazał zrozumienia dla poglądów aktywisty LGBT i, mówiąc krótko, zrównał go z ziemią. Posłużył się przy tym mało cenzuralnymi słowami.

Różalski od razu podkreślił, że uważa Margot za mężczyznę.

Zobacz również: „Margot” w Radiu Zet: „Jestem kobietą. Jestem kobietą niebinarną”

— To, że on się czuje psychicznie nawet k***a kaloryferem, krawężnikiem, nie wiem, hipopotamem, to już jest jego widzimisię. I jeżeli ma z tym problemy, to powinien się leczyć. A jak problemów nie ma, to niech sobie z tym żyje — mówił „Różal”.

Poruszył również kwestię redefiniowania pojęcia rodziny.

— Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem – nie wiem jak to nazwać – jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów. Gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta, gdzie z połączenia dwóch organizmów płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie. Paradoksalnie on też tak powstał — kontynuował sportowiec.

Przeczytaj również:  Kolejne szalone nagranie z „Babcią Kasią”. „Dlaczego to agresywne, zaburzone babsko atakuje ludzi na ulicy?" [WIDEO]

Dalsza część jego wypowiedzi obfitowała w wiele niecenzuralnych epitetów pod adresem Margot, do którego nie ma najwyraźniej cierpliwości.

— Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest on żyje… K***a no to niech mi wyjdzie pod koła, to go rozjadę. Niech dzisiaj pi***ie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby osób postronnych nie skrzywdził. Albo najnormalniej w świecie niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób, a sposobów jest bardzo dużo. Po co się męczyć? — pytał Marcin Różalski.

źródło: wprost.pl

(Visited 5 681 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj