Rada Deputowanych Obwodu Gagarinskiego w Moskwie w mocnym tonie skomentowała wojenne działania na terenie Ukrainy i zaapelowała do prezydenta Putina, by natychmiast się wycofał.

— To katastrofa — przyznali rosyjscy posłowie.

To już siódmy dzień zmagań wojskowych na Ukrainie. Pomimo ogromnej przewagi siłowej Rosji Ukraińcy radzą sobie bardzo dobrze. Ojczyzny bronią zarówno żołnierze, jak i cywile, którzy nie zamierzają się tak po prostu poddać.

Ogromną odwagę Ukraińców podziwia obecnie cały świat.

Stany Zjednoczone i kraje europejskie potępiły akt agresji ze strony Rosji. Zachód nałożyl ogromne sankcje na agresora, m.in. blokując dostęp rosyjskich banków do systemu SWIFT. W efekcie rosyjski rubel nie przestaje tracić na wartości.

Sankcje na Rosję nałożyły również Stany Zjednoczone. Joe Biden ogłosił zamknięcie amerykańskiej przestrzeni powietrznej dla rosyjskich samolotów i nazwał Putina „dyktatorem najeżdżającym obcy kraj”.

Tymczasem rosyjscy parlamentarzyści mają dość chaosu, który może doprowadzić do prawdziwej katastrofy rosyjskiej gospodarki.

— To jest droga do degradacji i zubożenia kraju. Żadne inne działania nie mogą wyrządzić większej szkody rosyjskiej gospodarce — napisali posłowie.

Zobacz również: Nad głową korespondenta TVN24 przeleciały rakiety: „O ku**a!” [WIDEO]

Zobacz również: Andrzej Duda rozmawiał z przywódcami: Trwają konsultacje, sankcje na Rosję będą dotkliwe

źródło: Twitter.com

(Visited 1 838 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj