W sobotę ukraińska armia uniemożliwiła transport kolejowy z Rosją. Doprowadzono do tego, że zniszczeniu uległy wszystkie węzły kolejowe, które łączyły oba państwa. Koleje Rosyjskie zabiegają teraz o wznowienie połączeń, jednak spotkały się z negatywną odpowiedzią.

Gdy wysadzono wszystkie węzły kolejowe, które łączyły Rosję i Ukrainę zablokowano dzięki temu dostawę sprzętu dla armii rosyjskiej.

– Zaproponowaliśmy kolejarzom Federacji Rosyjskiej zaprowadzenie pokoju i zatrzymanie wojny, ale oni nadal przywozili czołgi i inny sprzęt wojskowy na Ukrainę i jej granice – czytamy w oświadczeniu.

Z doniesień „Ukraińskiej prawdy” wynika, że Rosja zaapelowała do służb ukraińskich o przywrócenie dawnej łączności. Odpowiedź mogła być tylko jedna: – Rosyjski pociągu, pier**l się.

Również państwowe przedsiębiorstwo kolejowe Ukrzaliznytsia donosi, że jest to definitywna odpowiedź całej firmy.

– Prośba Kolei Rosyjskich o przywrócenie kontaktu z UZ nie miała nic wspólnego z misją humanitarną, to była trywialna próba wznowienia dostaw sprzętu wojskowego. Otrzymali odpowiedź od naszego dyspozytora – takie jest stanowisko całej firmy – poinformowano.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski podał datę zakończenia wojny! Nie ma dobrych wieści

Zobacz również: Rosyjscy posłowie są przerażeni i mówią dość: „To katastrofa”

Przeczytaj również:  40-latka położyła się, by odpocząć. Po godzinie już nie żyła [FOTO]

źródło: RMF FM

(Visited 1 077 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj