Trwa wojna z Ukrainą. Sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów jest wyjątkowo napięta. Doradca MSW Anton Heraszczenko opublikował na swoim kanale zaskakujące nagranie.

– Teraz jest luty 2022 roku! Jesteście na Ukrainie. Giniecie na Ukrainie nie wiadomo za co i jeszcze, k****, dają wam te przeterminowane racje – powiedział na filmie ukraiński żołnierz.

Doradca ukraińskiego MSW pokazał nagranie, które zostało umieszczone na Telegramie. Widać na nim jak jeden z ukraińskich mundurowych wyciąga z kartonu pudełka z rosyjskimi posiłkami. Widnieje na nich napis „Wojentorg”.

Jest to firma, która jest dostawcą rosyjskiego ministerstwa obrony. Jak się okazuje data ważności tych produktów to 2015 r.

– Rosyjscy żołnierze – zwracam się do was i do waszych matek. Jakimi debilami muszą być wasi generałowie, by wyposażać swoją armię przeterminowanymi racjami? Teraz jest luty 2022 roku! Jesteście na Ukrainie. Giniecie na Ukrainie nie wiadomo za co i jeszcze, k****, dają wam te przeterminowane racje – podkreślił ukraiński żołnierz na nagraniu.

– Rosyjskie matki, zabierzcie stąd swoje dzieci, dopóki ich wszystkich tu nie pobiliśmy! – dodał zaniepokojony.

Przeczytaj również:  Marek Sawicki z PSL: Od kilku lat mówię, że lider PO Donald Tusk już dawno przejął program Lewicy

Zobacz również: Brawo! Ukraińscy cywile samodzielnie zatrzymali rosyjski konwój [WIDEO]

Zobacz również: Prezydent Biden nie ma wątpliwości: Amerykanie nie powinni obawiać się wojny nuklearnej

źródło: Onet.pl, Twitter.com

(Visited 190 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj