„Hej poszukiwacze przygód!”

W Creepy Jar wymyśliliśmy całą masę nowych, ekscytujących rzeczy dla naszej społeczności. Jednak na etapie planowania doszliśmy do wniosku, że może nie wszystkie nasze Kapibary skupione są wokół Discorda. A ponieważ chcielibyśmy dotrzeć z naszymi wiadomościami również do odbiorców obecnych w innych mediach społecznościowych, mamy dla was małą niespodziankę!

Przed wami nasz pierwszy odcinek Devloga – serii, dzięki której będziesz trzymał na rękę na pulsie wszystkich nowości ze studia Creepy Jar. Jedyne, o co prosimy, to subskrypcja naszego kanału na YouTube i wciśnięcie przycisku z niepozornym dzwonkiem, ponieważ w nadchodzących tygodniach pojawi się znacznie więcej treści wideo – od nas dla Ciebie. Bo w zasadzie bardzo Cię kochamy i nie chcemy by cokolwiek Ci umknęło.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze pierwsze wideo. W tym miesiącu w przede wszystkim skupiamy się na Heart of Gaming – gamescomie 2020, który w cyfrowej formie trafi wprost na Twój komputer.


Do zobaczenia w następnym, comiesięcznym Devlogu!

Najważniejsze informacje o grze:

  • Realistyczny symulator przetrwania – Green Hell stawia na realizm zarówno przy budowaniu świata, jak i rozgrywce. Wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami. Amazonia nie jest zwykłym lasem: niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku.
  • Thriller psychologiczny –  Budzisz się w środku nocy, zza ściany ciemności słyszysz odległy głos. Mia – Twoja żona, błaga o pomoc przez radio. Podołasz temu zadaniu, czy może poddasz się niebezpieczeństwom otaczającej Cię dżungli? Aby odnaleźć Mię musisz stoczyć walkę z samym sobą, swoimi słabościami i strachem.
  • Bujnie odwzorowana amazońska dżungla – każda sekunda pracy nad grą była poświęcona wiernemu odwzorowaniu Amazonii. Egzotyczna i niebezpieczna dżungla wypełniona jest śmiertelnymi niebezpieczeństwami: drapieżnikami, trującymi roślinami, chorobami i nie tylko.
  • Dbaj o swoje zdrowie –  niebezpieczeństwa czają się nie tylko w dżungli, ale też w Tobie. Nie zapomnij sprawdzić swojego ciała na obecność pasożytów, chorób i ran. Zignorowane, będą niosły za sobą śmiertelne konsekwencje.
(Visited 52 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj