Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie wypowiedział się m.in. na temat kibiców piłkarskich. Polski napastnik wyznał, że niektórzy bywają wyjątkowo uciążliwi.

Robert Lewandowski jest zdecydowanie najlepszym polskim piłkarzem. Ma za sobą kolejny wspaniały sezon, czym zachwycił ekspertów i kibiców.

Wielu fanów marzy o tym, by na żywo spotkać Lewandowskiego. Jest to doskonałą okazją ku temu, by zrobić sobie z nim zdjęcia i poprosić o autograf. Niektórzy z kibiców zachowują się jednak niezwykle uciążliwie, co irytuje Lewandowskiego.

— Są osoby, które chamsko do mnie podchodzą. Mnie to denerwuje. Szczególnie jak jestem czasami zajęty, rozmawiam. W chamski sposób robią od razu z ciebie kumpla, przyjaciela. Od razu łapiesz dystans do takich osób. Robisz to (pozujesz do zdjęć, autografy), ale nie do końca z uśmiechem na twarzy. Nie ma się co oszukiwać — powiedział Robert Lewandowski w podcaście „Wojewódzki&Kędzierski”.

Polski piłkarz podkreślił, że jest wyraźnie zadowolony ze swoich osiągnięć.

— Myślę, jaką drogę przeszedłem ze wsi pod Warszawą, z której jeździłem po półtorej godziny na treningi. Przybyłem z trochę zaściankowego piłkarskiego świata, bo nie ma co ukrywać, że tak jest. Ale dzisiaj jestem na tej samej scenie, co największe gwiazdy piłki w historii piłki nożnej. Wow. To jest coś wielkiego — podsumował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Benzyna nawet po 15 złotych? Ekspertka ostrzega: „Nic nie jest niemożliwe”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trzaskowski tłumaczy się ze słów o „dupiarzu”: Jestem osobą nietuzinkową [WIDEO]

źródło: o2.pl

(Visited 135 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj