Rafał Ziemkiewicz opublikował w mediach społecznościowych post, w którym ujawnił pewne szczegóły związane ze swoim stanem zdrowia.

– Trochę się ostatnio miotam, ale powoli wychodzę na prostą – napisał na Facebooku Rafał Ziemkiewicz. W kolejnej części wpisu publicysta przybliżył przyczyny swojego gorszego samopoczucia.

Co dolega Rafałowi Ziemkiewiczowi? Z jego słów wynika, że może zmagać się z cukrzycą.

– Po kolei. Po pierwsze, zdrowie – nie wchodząc za głęboko w prywatność, mogę powiedzieć, że w oczy zajrzało widmo przejścia na insulinę i trzeba było znacznie zwiększyć częstotliwość i intensywność treningów – podkreślił Ziemkiewicz na Facebooku. Ponadto dodał, że ma ostatnio problemy z pogodzeniem treningów z pracą twórczą.

– Trudno pogodzić cardio i funkcjonalne z aktywnością twórczą, ale są rzeczy ważne i ważniejsze – czytamy słowa publicysty.

W kolejnej części wpisu przyznał, że musi zmagać się z problemami związanymi z YouTube, na którym udostępnia swoje filmy.

– Najpierw demonetyzacje „z automatu”. Po tym, jak w końcu udało się wyjaśnić ich mechanizm i zażegnać problem, przynajmniej czasowo, zaczęło się blokowanie filmów za „naruszenie zasad” (w pierwszym wypadku poszło o wierszyk Tuwima „Murzynek Bambo”, uznany za rasizm, w drugim o cytowanie wywiadu prof. gen. Gieleraka dla „Dziennika”, uznanego przez YouTube za „dezinformację” i „namawianie do zachowań sprzecznych z wytycznymi WHO). O ile demonetyzacje nie przeszkadzały w wyświetlaniu filmów na ziemkiewicz.info i w tym próbowałem szukać rozwiązania, to zablokowanie kanału za „naruszenia” skutecznie to uniemożliwiło – wyjaśnił publicysta.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

Zobacz również: Policjant stanowczo odpowiedział na ataki „babci Kasi”. Nagranie stało się hitem [WIDEO]

Zobacz również: Aleksandra Dulkiewicz popełniła absurdalną wpadkę i rozbawiła internautów

Trochę się ostatnio miotam, ale powoli wychodzę na prostą. Po kolei. Po pierwsze, zdrowie – nie wchodząc za głęboko w…

Opublikowany przez Rafała Ziemkiewicza Środa, 16 lutego 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 980 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj