Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski zabrał głos na temat ewentualnych przyśpieszonych wyborów parlamentarnych. Ponadto stwierdził, że opozycja, zamiast pracować nad swoim programem poświęca czas na łowy polityczne. Okazuje się, że polityk jest zdania, że wybory byłyby w najbliższym czasie wielce nieprawdopodobne.

— Prawdopodobieństwo przyspieszonych wyborów parlamentarnych w tym roku jest mniej więcej takie, jakbyśmy spodziewali się lądowania kosmitów — powiedział sceptycznie Krzysztof Sobolewski.

Zobacz również: Margaret o planach posiadania dzieci: „Boję się tu być. Nie w tym kraju” [WIDEO]

Polityk w rozmowie z Polskim Radiem skomentował ostatnią wypowiedź liderów PO o tym, że są już gotowi na przyśpieszone wybory parlamentarne.

— Prawdopodobieństwo jest mniej więcej na takim poziomie, że możemy to połączyć z tym, że spodziewalibyśmy się lądowania kosmitów — stwierdził. Na słowa prowadzącego, że w ten sposób rozwiewa nadzieje opozycji, polityk PiS odparł, że dawno rozwiał je już były lider PO Grzegorz Schetyna, który obniża potencjalny sukces partii.

Zobacz również: Gdańsk: Dulkiewicz wybudowała plac zabaw za 350 tys. Wszystko na życzenie Niemiec?

— Schetyna pytany wczoraj o możliwość zawiązania w obecnym parlamencie koalicji 231, ja nie mówię już nawet o (koalicji) 276, nazwał to politycznymi banialukami. Delikatnie mówiąc — lekka szpila wobec Borysa Budki była w tej wypowiedzi, bo to jest pomysł Borysa Budki — mówił Sobolewski.

Przeczytaj również:  ZUS przez pomyłkę wypłacał mu drugą emeryturę. Jaka decyzja w sprawie seniora?

źródło: niezalezna.pl

(Visited 299 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj