TVP zorganizowała benefis z okazji 30-lecia „pracy artystycznej” Zenona Martyniuka. Cała impreza miała miejsce w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej, która podlega pod Urząd Marszałkowski, którym zarządza… PiS. Jacek Kurski — wielki fan disco-polo nie krył swojej euforii w związku ze zorganizowaną biesiadą.

Jacek Kurski nigdy nie ukrywał, że kocha rytmy polskiego disco. Swojego czasu zapewnił Zenka Martyniuka, że TVP pod jego rządami nie będzie już telewizją hipokryzji.

— Ludzie to kochają. Pan zawsze ma otwarte miejsce w TVP, dopóki ja jestem prezesem — obiecywał Kurski w 2016 roku.

Miłość Jacka Kurskiego do disco-polo nie gaśnie, wręcz przeciwnie — stale przybiera na sile. Do tego stopnia, że Zenek będzie gwiazdą najbliższego Sylwestra. Ponadto Telewizja Polska zamierza wyprodukować film o discopolowcu.

Benefis Martyniuka widzowie TVP mieli możliwość zobaczyć na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Oprócz Martyniuka pojawiły się takie gwiazdy, jak: Michał Wiśniewski, Izabela Trojanowska, Lombard oraz Wojciech Gąssowski.

Sam Jacek Kurski podśpiewywał i pląsał w rytm ulubionych rytmów, co zostało uwiecznione na fragmencie nagrania.

Od kilku lat w sieci krąży ulubione nagranie internautów, na którym Jacek Kurski śpiewa „Będę brał cię w aucie”. Pamiętne wideo zamieszczamy poniżej.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

źródło: planeta.pl 

(Visited 305 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj