propolski.pl: Ryanair

Prezes Ryanair zwrócił się do niezaszczepionych: „Siedźcie, proszę, w domu”

Michael O’Leary szef Ryanair zwrócił się do wszystkich niezaszczepionych osób. Nie przebierał przy tym w słowach.

– Jeśli naprawdę wierzycie w jakiś międzynarodowy spisek światowych rządów i koncernów farmaceutycznych, to w porządku. Ale w takim razie siedźcie, proszę, w domu – powiedział Michael O’Leary szef Ryanair.

Nowa mutacja wirusa Omikron wywołała wiele chaosu na świecie. Wstępne badania nie wskazują jednak, by nowy wariant miał cięższy przebieg niż zwykłe przeziębienie. Dowiedziono jednak, że odznacza się on wysoką zakaźnością.

Coraz więcej rządów państw decyduje się na wprowadzenie obostrzeń i restrykcji, bo zapanować nad jego rozprzestrzenianiem się.

Prezes Ryanair, Michael O’Leary, odniósł się do nowych przepisów w Wielkiej Brytanii, gdzie w momencie wjazdu do kraju trzeba pokazać negatywny wynik testu na koronawirusa.

– Wydaje mi się, że polityka rządu Wielkiej Brytanii została stworzona tak, aby zniechęcić ludzi do podróżowania samolotem. To jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, ilu ludzi jest w pełni zaszczepionych – stwierdził O’Leary podczas wywiadu z „Independent”.

– W Wielkiej Brytanii panuje „histeria omikronowa” wywołana przez rząd. Podejrzewam, że tego typu działania są po to, by zatuszować fatalne zarządzanie władz w niemal każdej dziedzinie życia – dodał prezes.

O’Leary jest zdania, że zamiast oczekiwania negatywnego wyniku testu na koronawirusa, władze powinny przyglądać się certyfikatom potwierdzającym szczepienie. Tutaj mężczyzna zwrócił się do osób, które preparatu nie przyjęły.

– W pełni rozumiemy wasz wybór i wolność do bycia osobą niezaszczepioną. Jeśli naprawdę wierzycie w jakiś międzynarodowy spisek światowych rządów i koncernów farmaceutycznych, to w porządku. Ale w takim razie siedźcie, proszę, w domu i zamawiajcie jedzenie i lekarstwa z dostawą. Osoby niezaszczepione nie powinny cieszyć się taka samą „wolnością” jak osoby, które zostały w pełni zaszczepione – wyjaśnił.

Zobacz również: Korwin-Mikke o segregacji sanitarnej: „Problem dotyczy naszej cywilizacji. Jesteśmy ludźmi wolnymi czy bandą niewolników?”

Zobacz również: Ostra wymiana zdań między Braunem a Millerem: „Nosek się panu odsłonił” [WIDEO]

Źródło: DoRzeczy.pl, Onet.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these