Huawei wprowadził do sprzedaży aż trzy nowe telefony komórkowe, ale zapowiedział też kilka akcesoriów. Wśród nich odnowienie swojego smartwatcha. Ten wariant, nazwany Huawei Watch GT2e, ma bardziej sportowe wykończenie i zawiera nowe funkcje, takie jak możliwość pomiaru tlenu we krwi. Zdradzamy Wam wszystkie szczegóły.

Huawei Watch GT2 e ma bardzo podobny design do swojej poprzedniej wersji, z zaokrąglonym wykończeniem i jeszcze bardziej wzmocnioną obudową do uprawiania sportu. Ma wymienne paski z TPU i bardziej przystosowane do aktywności. W tym przypadku jest w jednym rozmiarze, z wyświetlaczem 1,39 cala.Zegarek zawiera możliwość pomiaru tlenu we krwi, coś, co już widzieliśmy w innych Huawei inteligentnych bransoletek. Ponadto, poprzez system operacyjny, pozwala na monitorowanie tętna przez nadgarstek. Oczywiście, posiada również barometr, a nawet kompas.

Wysokiej jakości wyświetlacz

W tym nowym Huawei Watch GT 2e, marka zamontowała 1,39-calowy panel dotykowy AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 pikseli.Doświadczenie z ekranem w tych dniach, że używaliśmy Watch GT 2e był dobry, bez problemu w ostrości, szczegółowości lub jasności panelu, choć gdyby ten ostatni miał mocniejszy punkt nie byłoby to również nierozsądne.

Przeczytaj również:  Transpłciowa łyżwiarka wyłożyła się na lodzie. Nie wykonała żadnej figury [WIDEO]

Coś, co nam się nie podoba jest jasność w trybie automatycznym, ponieważ dostosowuje się dość słabo do zmian w świetle, jest powolny w powiedział reakcji, są nawet czasy, że ta powolność staje się błąd obliczeniowy.Mamy system, aby mieć ekran zegara zawsze na , gdzie możemy wybrać projekt tarczy, która pojawia się, gdy jesteśmy w tej pozycji. Oczywiste jest, że to sprawi, że bateria zegarka będzie mniejsza, ale nie powinno nas to przerażać, ponieważ, jak zobaczymy później, autonomii nie brakuje.

Dodatkowo, design HUAWEI WATCH GT 2e został udoskonalony w stosunku do poprzedniej generacji i zawiera ukrytą koronkę na korpusie zegarka, aby poprawić jego wygląd. Zaprezentowano również nowe, odświeżone odmiany kolorystyczne. Mint Green i Lava Red dają konsumentom minimalistyczny design bez utraty stylu. HUAWEI WATCH GT 2e jest wyposażony w 1,39-calowy, precyzyjny ekran dotykowy AMOLED, który charakteryzuje się wysoką rozdzielczością retina-grade. Dzięki temu żywemu wyświetlaczowi użytkownicy są zawsze o jedno dotknięcie od swoich informacji, nawet na zewnątrz w słoneczny letni dzień.

Doskonała konstrukcja unibody inspirowana klasycznym stylem, ale zrywająca z tradycją

Przeczytaj również:  Wiadomo, kiedy poznamy nowego trenera polskiej reprezentacji. Jest komunikat PZPN

Wzornictwo HUAWEI WATCH GT 2e jest sportowe, podczas gdy WATCH GT 2 jest klasyczny. Zamiast tradycyjnych wzorów, w których tarcza jest oddzielona od pasków, ma on klasyczną okrągłą tarczę, ale ze zintegrowanymi paskami, co daje bardziej płynny i nowoczesny wygląd (zapowiedź tego, jak będą wyglądać smartwatche w przyszłości). Jego obudowa ze stali nierdzewnej uzupełnia płaską, ukrytą koronkę, która łączy się z zakrzywioną sylwetką zegarka.

Nowy zegarek dostępny jest w czterech nowych kolorach: Graphite Black, Lava Red, Mint Green i Ice White, z paskiem wykonanym z fluoroelastanu. Oddychający materiał TPU uzupełnia doskonałą konstrukcję unibody. Wszystkie te cechy nie tylko zwiększają komfort noszenia HUAWEI WATCH GT 2e, ale także podkreślają jego trwałość. Nawet podczas intensywnych aktywności, monitorowanie zdrowia i ćwiczeń jest dokładne. Wyposażony jest w 1,39-calowy, precyzyjny ekran dotykowy AMOLED o wysokiej rozdzielczości retina-grade. Ekran jest kolorowy i atrakcyjny, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć szczegóły, nawet jeśli jesteś w słońcu na zewnątrz.

(Visited 72 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj