W Poznaniu doszło do nietypowej i niebezpiecznej sytuacji. Pewna kobieta, która zatrzymała się na pasach na poznańskim Dębcu, została zaatakowała przez agresywnego przechodnia. 

Mężczyzna odgryzł jej kawałek ucha, a następnie uciekł jej samochodem. Wiadomo, że po przejechaniu kilku ulic uderzył w znak drogowy. O szczegółach poinformowała mł. asp. Marta Mróz z policji.

Do zdarzenia doszło w środku nocy przy ul. Łozowej. Mocno pobudzony przechodzień niszczył stojące na poboczu samochodu.

– Jadąca citroenem kobieta zatrzymała się przed pasami, by przepuścić mężczyznę. Ten otworzył drzwi pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha – powiedziała mł. asp. Marta Mróz.

– Przejechał kilka ulic, doprowadzając do kolizji. Uderzył w znak drogowy, po czym zaczął uciekać pieszo – dodała policjantka.

Napastnika zabrano do szpitala

– Ze względu na irracjonalne zachowanie i brak kontaktu z zatrzymanym, został on przekazany na obserwację do szpitala – przyznała rzeczniczka poznańskiej policji.

Wiadomo, że sprawca zamieszania to obywatel Ukrainy. Był trzeźwy, pobrano jednak od niego krew w celu przeprowadzenia kolejnych badań. Poszkodowana nie potrzebowała hospitalizacji. Napastnik zniszczył wcześniej co najmniej pięć samochodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zaskakująca interwencja Grzegorza Brauna. Poseł zabrał z sądu choinkę i wyrzucił do śmieci

źródło: Polsat News

(Visited 96 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj