Posłanka KO Krystyna Skibińska wymyśliła nową teorię ws. Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i zamieściła swoje odkrycie w postaci wpisu na Twitterze.

— Wiecie, co to znaczy K+M+B 2020? Kidawa Małgorzata Błońska prezydentem RP w 2020 roku — napisała posłanka KO. Jej komentarz nie spotkał się jednak ze zrozumieniem, którego oczekiwała.

Umieszczone słowa nie obeszły się bez reakcji dziennikarzy oraz polityków. Dorota Kania, dziennikarka „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” skomentowała rozważania Skibińskiej i nie kryła swojego zdziwienia.

— Matko, oni naprawdę tak myślą — stwierdziła Kania.

Również Beata Mazurek nie pozostała obojętna na wpis zamieszczony na portalu społecznościowym.

— Myślenie rodem z sześciu króli — napisała, nawiązując do słynnej wpadki Ryszarda Petru, który się w ten sposób pomylił.

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku podjęto decyzję, że to właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska zostanie kandydatką KO w majowych wyborach prezydenckich. Wicemarszałek Sejmu pokonała w prawyborach Jacka Jaśkowiaka, który jest prezydentem Poznania. Wiele osób nie wróży jej jednak powodzenia ze względu na fakt popełniania przez nią licznych gaf i wpadek językowych. Przez to polityk nie jest postrzegana jako profesjonalna i poprawnie przygotowana do swoich wystąpień.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 77 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie żyje Jarosław Kawecki, dziennikarz Polskiego Radia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj