Poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk w zdecydowanym tonie upomniał Włodzimierza Czarzastego. Lider SLD stanął w obronie zatrzymanego aktywisty LGBT Michała Sz.

— Dwa miesiące więzienia dla Margot. Za poglądy. Za własne zdanie. Za niezależność. Za prawo do bycia sobą. To może dotknąć Twoją córkę lub syna. Dlaczego to zrobiono? Za awans? Za podwyżkę? Za dobre słowo zwierzchnika? Posłanki Lewicy i inni uczciwi ludzie interweniują. Po to są — napisał szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

Słowa polityka skomentowało wielu internautów w tym poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk. Przy okazji przeprosił swoich czytelników, że udzielił odpowiedzi na poziomie prezentowanym przez polityka SLD.

— Włodek. Ku**a. Za poglądy, za własne zdanie, za niezależność i za prawo do bycia sobą to ten/ta Margot na***ał/a gostka z antyaborcyjnego busa. Uliczna żuleria i bandytka. Kumasz? — napisał poseł Porozumienia.

Zobacz również: Opiekuńczy dziadek Tusk oswaja wnuki z mapą świata: „Geopolityka jest naprawdę skomplikowana”

W nocy z 28 na 29 lipca grupa osób o nazwie „Siej zamęt”, „Poetka” oraz „Stop bzdurom” zniszczyła pomnik Chrystusa stojący na Krakowskim Przedmieściu.

Grupa znieważyła również inne warszawskie pomniki, wieszając na nich tęczową flagę. Jednym z bardziej udzielających się sprawców jest już zatrzymany Michał sz. vel Małgorzata „Margot”. Aresztowany go na 2 miesiące za uszkodzenie samochodu Fundacji Pro-Prawo do Życia.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 898 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj