Poseł KO Paweł Kowal był gościem programu „Onet Rano” i wypowiedział się o Rafale Trzaskowskim, który przegrał w wyścigu o fotel prezydencki.

— On grał na tyle, ile mógł, a druga strona była wyraźnie uprzywilejowana — powiedział Paweł Kowal.

— Pierwszy raz od 30 lat wybory w Polsce odbyły się według bardzo niskiego standardu i mogło to wpłynąć na wynik wyborów. Mamy do czynienia z taką sytuacją, że moralnym zwycięzcą tych wyborów był Rafał Trzaskowski. Pierwszy raz od 30 lat wybory w Polsce odbyły się według bardzo niskiego standardu i mogło to wpłynąć na wynik wyborów. Myślę, że Sąd Najwyższy nie ucieknie od tego pytania, czy ta ilość wątpliwości nie wpłynęła na wynik — dodał poseł Koalicji Obywatelskiej.

Zobacz również: Belka troszczy się o praworządność. Publicznie ubolewa, że Polska może postawić weto

Zdaniem parlamentarzysty KO Duda startował z innego pułapu i był na lepszej pozycji niż Trzaskowski, który zaczął walkę w ostatniej chwili.

— Różnica między pierwszym a drugim kandydatem była bardzo mała, więc mamy do czynienia z taką sytuacją, że moralnym zwycięzcą tych wyborów był Rafał Trzaskowski. On grał na tyle, ile mógł, a druga strona była wyraźnie uprzywilejowana — tłumaczył Kowal.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 48 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polakom zabraknie wody w kranach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here