Poseł Lewicy Przemysław Koperski podzielił się w mediach społecznościowych wyznaniem, że w ostatnim tygodniu trafił na Oddział Kardiologii PAKS z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego.

– Ostatni tydzień spędziłem na Oddziale Kardiologii PAKS z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Już jestem w domu, wracam do formy i czuję się zdecydowanie lepiej – napisał na Facebooku polityk.

– Człowiek poddany w trybie pilnym koronarografii, a wcześniej w nocy ekspresowo dostarczony na stół operacyjny, rozebrany i wygolony jak do rosołu, zdaje sobie sprawę z całej kruchości swojego istnienia. Muszę powiedzieć, że to doświadczenie i rozmowy z innymi pacjentami zostawiły w mojej głowie mocny ślad – dodał.

Koperski podziękował zespołowi prof. Krzysztofa Milewskiego, ordynatora Oddziału Kardiologii w American Heart of Poland w Bielsku-Białej.

– Trzeba podkreślić, że mamy jako mieszkańcy ogromne szczęście, iż placówka z taką kadrą specjalistów i z takim wyposażeniem znajduje się w naszym mieście. Podziękowania kieruje również do dyspozytorki i dwójki ratowników z Bielskie Pogotowie Ratunkowe – przepraszam Państwa, nie zapamiętałem Waszych imion w nocnej zawierusze – byliście na czas, natychmiast zrobiliście badanie EKG, które on-line w sekundzie trafiło do lekarzy, a następnie w kilka minut dostarczyliście mnie do szpitala – napisał Koperski.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Próbował okraść świątynię. Nadział się na miecz Michała Archanioła

❤️‍🩹 Ostatni tydzień spędziłem na Oddziale Kardiologii PAKS z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Już jestem w domu,…

Opublikowany przez Przemysława Koperskiego – poseł nę Sejm RP. KP Lewicego Poniedziałek, 23 stycznia 2023

Dopadł mnie wirus zły 🥵 na szczęście jestem po trzykroć zaszczepiony przeciwko #COVID-19 i po pierwszym ciężkim dniu,…

Opublikowany przez Przemysława Koperskiego – poseł nę Sejm RP. KP Lewicego Sobota, 29 stycznia 2022


źródło: Facebook

(Visited 109 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj