propolski.pl: Policja

Porwał i wykorzystał 22-latkę. Kontrterroryści odbili kobietę

Policjanci z Myszkowa, wspierani przez kontrterrorystów z Katowic, dokonali zatrzymania 45-latka, który bezprawnie przetrzymywał młodą kobietę. Ponadto wykorzystał ją seksualnie i podawał narkotyki.

Dyżurny myszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o porwaniu i przetrzymywaniu 22-letniej kobiety. Przebywała ona w jednym z ośrodków wypoczynkowych na terenie powiatu myszkowskiego.

– Ze zgłoszenia wynikało, że sprawcą jest 45-latek dobrze znany myszkowskiej policji. Niebezpieczny mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany, poszukiwany i odsiadywał wyroki za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu – relacjonują policjanci. Kobieta była uwięziona przez cztery dni. Dzięki mediom społecznościowym udało jej się wysłać wiadomość do swoich znajomych i poprosić ich o pomoc.

Kontteroryści, którzy przybyli na miejsce zatrzymali przestępcę i odbili kobietę. Następnie wróciła ona bezpiecznie do domu.

Jeżeli chodzi o 45-latka, to trafił on do policyjnego aresztu. Teraz prokuratura postawiła mu pięć zarzutów: Pozbawienia kobiety wolności, udzielanie jej środków psychotropowych, wykorzystania jej stanu odurzenia i doprowadzenia jej do obcowania płciowego, a także nękania jej oraz posiadania narkotyków. Grozi mu do 12 lat więzienia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Lis ponownie w szpitalu. Pojawiły się kolejne problemy

źródło: tysol.pl / PAP

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these