Radosław Sikorski słynie z kontrowersyjnych i dobitnych komentarzy również pod adresem Polski i Polaków. Tym razem zwrócił się do sędziego Przemysława Radzika i zamieścił odpowiedź pod jego wpisem.

Przemysław Radzik, który jest Zastępcą Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych, udostępnił artykuł, który bardzo nie spodobał się politykowi. Artykuł poświęcony raportowi Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” nt. represjonowania sędziów bardzo zdenerwował byłego ministra obrony narodowej.

— W raporcie Iustitii gloryfikuje się sędziów, którzy nie wywiązują się ze swoich ustawowych obowiązków, angażują się politycznie, występują przeciwko Polsce. Nacechowanie polityczne, manipulowanie faktami czynią go niewiarygodnym źródłem informacji — napisał sędzia Radzik.

Europoseł Koalicji Obywatelskiej nie mógł powstrzymać swoich emocji. Zamieścił więc chamską odpowiedź pod słowami Radzika.

— Jak śmiesz, dupku, ogłaszać co jest dobre, a co złe, dla Polski? Kto Cię do tego upoważnił? — napisał Radosław Sikorski.

To, co napisał, wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Ci szybko zaczęli się więc udzielać w dyskusji.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 143 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  „Od rana wydzwania do mnie Karol III...”. Sikorski śmieje się z prezydenta Dudy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj