propolski.pl: Polski zawodnik nabawił się kontuzji. Niespodziewane osłabienie przed meczem z Hiszpanią

Polski zawodnik nabawił się kontuzji. Niespodziewane osłabienie przed meczem z Hiszpanią

Media obiegły fatalne wieści dotyczące zdrowia jednego z polskich zawodników. I to tuż przed zbliżającym się meczem z Hiszpanią! Jeszcze przed spotkaniem ze Słowacją Łukasz Fabiański naciągnął mięsień i doznał kontuzji. Oznacza to, że nie będzie mógł zagrać podczas sobotniego meczu z Hiszpanią. Uraz bramkarza nie jest poważny, jednak wyklucza go z możliwości uczestniczenia w najbliższej rozgrywce.

Wśród polskich piłkarzy nie brakuje ostatnio kontuzji. Jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy wykluczyły one z rozgrywek Arkadiusza Milika oraz Krzysztofa Piątka. Teraz jest już pewne, że Paulo Sousa nie będzie mógł wystawić w bramce również Łukasza Fabiańskiego.

Zobacz również: Niedzielski: resort przygotowuje się na scenariusz kolejnej fali epidemii

Bramkarz West Hamu nabawił się kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ze Słowacją. Teraz będzie musiał się oszczędzać przynajmniej przez kilka dni.

— Nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na sobotni mecz z Hiszpanią, ale wszystko wskazuje na to, że wyleczy się na ostatnie spotkanie fazy grupowej — ze Szwecją w następną środę. Uraz nie jest poważny — przekazał rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski.

Łukasz Fabiański jest drugim bramkarzem polskiej kadry — w jej podstawowym składzie pierwsze miejsce zajmuje Wojciech Szczęsny. Jego zamiennikiem w razie potrzeby może być Łukasz Skorupski.

Zobacz również: Jakub Błaszczykowski odznaczony przez prezydenta Dudę: „Zawsze reprezentowałem nasz kraj i tak pozostanie” [WIDEO]

Źródło: wMeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these