PILNE: Waldemar Krysiak, bloger i publicysta związany z Tygodnikiem Solidarność poinformował w mediach społecznościowych o przeprowadzonym przez siebie śledztwie dziennikarskim dotyczącym transseksualnych aktywistów.

PILNE: Bloger Waldemar Krysiak poinformował swoich czytelników o infiltracji zamkniętej grupy transseksualistów zachęcających dzieci do podejmowania eksperymentów z lekami służącymi do hormonalnej terapii zastępczej mającej na celu m.in. zmianę płci. „Opłatą” za usługę miały być rzekomo treści o charakterze pedofilskim. W proceder może być zamieszane nawet kilkadziesiąt użytkowników Discorda.

Poniżej pełna treść wpisu zamieszczonego na Facebooku przez Krysiaka:

Wersja krótka: odkryłem nielegalną siatkę progresywnych t-aktywistów, którzy handlują hormonami, także wśród dzieci. Z pomocą Tygodnika Solidarność opisałem całą sprawę. O wszystkim poinformowana została już policja.

Wersja dłuższa:

***

Przeczytaj również: Aktywiści transseksualni, tajne czaty, nielegalny handel hormonami – to wszystko w Polsce. Wstrząsający reportaż

Apka apka młodych

Discord to nowa, ulubiona apka dla młodzieży. Pozwala stworzyć ci twój własny serwer – taki micro Facebook – dla twojej społeczności, albo wstąpić na serwer kogoś/czegoś, co cię interesuje.
Różne serwery są różnie otwarte – czasami po przystąpieniu do serwera masz dostęp co całej jego zawartości (plików, czatów, tekstów, informacji głosowych, zdjęć, muzyki, filmików i linków). Czasem musisz przejść weryfikację. Czasem dany serwer na discordzie ma też pod-części, do których dostęp możesz otrzymać tylko od admina, albo innych, wtajemniczonych członków danej społeczności.
Discord – jak każde inne narzędzie – może być używany do dobrych i złych celów.

Przeczytaj również:  „Ławę rządową dla was trzeba zamienić na ławę oskarżonych”. Braun nie wytrzymał w Sejmie [WIDEO]

T-friends

Na T-friends, prywatnym serwerze Discorda, jest około 200 osób. T-friends są znani na innych serwerach i grupach dla progresywnych aktywistów. Niektórzy go polecają, niektórzy odradzają. Siedzą tam dorośli i dzieci – każdą i każdego z nich łączy identyfikacja z inną płcią, niż ta biologiczna.
Znaleźć tutaj można wszystko: od rozmów, przez polecaną muzykę, po memy.
T-friends ma też jednak mroczną stronę…

Selfmed, pornografia i nieletni

Selfmed to nielegalnie brane lub zdobyte lekarstwa. Na T-friends te lekarstwa to hormony i ich blokery. Różne formy estrogenu, testosteronu, czat aż roi się od różnych nazw handlowych. Cześć z nich pochodzi od lekarzy, którzy podobno przepisują ich ogromną ilość, podobno już po pierwszej wizycie w gabinecie. To taka ilość, że łatwo część odsprzedać, co wielu aktywistów na forum chętnie robi.
Inny sposób zdonycia hormonów to osoby zza granicy, które na czacie mają normalnie brzmiące imiona – Ania, Helena itd.
Handel hormonami odbywa się na specjalnej pod-grupie, do której wpuszcza cię admin.
Hormony na T-friends załatwiane są tak dorosłym, jak i dzieciom. Najmłodsze mają 13 lat.
Częste są tutaj też – niestety! – rozmowy o seksie z nieletnimi. Na prywatnych łącząch i na pod-grupie NSFW (do której nie starałem się o dostęp) wymieniane są tzn. „nudeski”, czyli nagie zdjecia.

Przeczytaj również:  To się mogło skończyć bardzo źle. Ida Nowakowska doznała poważnego urazu przed "Pytaniem na śniadanie"

Moja prowokacja

Widziałem, jak t-aktywiści piszą o tym, że sprzedają hormony innym, w tym nieletnim. Chciałem jednak mieć pewność, zrobiłem więc dziennikarską prowokację:
Udałem, że mam 14lat i napisałem do admina T-friends. Napisałem emocjonalny tekst w stylu osoby młodej. Admin – Wiktoria – od razu wyjaśniła mi, gdzie i co kupić, i do kogo się udać na handelek. Cześć „chemicznych wróżek” zgłosiła się do mnie sama.

Zbieranie danych

Na T-friends pozostałem kilka tygodni. Zbierałem dane, screenshoty, informacje.
Sprawa była jednak zbyt duża i zbyt poważna dla mnie. Zwróciłem się więc o pomoc do Cezarego Krysztopy z Tygodnika Solidarność. Wiedziałem, że mogę mu zaufać.

Dziś – w wersji elektronicznej – a jutro na papierze ukaże się historia serwera T-friends. Screeny, rozmowy (inne, niż zamieszczone tutaj) oraz jak to co się doklanie wydarzyło – wszystko jest tam. Zachęcam do zapoznania się z materiałem!

P.S. Tak, o wszystkim zawiadomiona została już o wszystkim prokuratura.

P.P.S. Co bardzo kuriozalne – na T-Friends jest sporo homofobii. Geje widziani są często jako wrogowie, bo nie chcą poddawać się operacji zmiany płci. Częstym wątkiem jestem też ja i inne, konserwatywne osoby homoseksualne, które nie zgadzają się z progresywną lewicą.

***

Nie można pozwolić, by krzywdzone były dzieci!

#ProtectAllKids🚩 Wersja krótka: odkryłem nielegalną siatkę progresywnych t-aktywistów, którzy handlują hormonami,…

Gepostet von Gej przeciwko światu: Niewola Babilońska am Montag, 3. August 2020

źródło: Tysol

(Visited 5 445 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj