Paweł Kukiz nie ustaje w krytyce PiS i pozwala sobie na coraz bardziej dosadne komentarze pod adresem partii rządzącej. Ostatnio lider ugrupowania zasugerował, że partia Jarosława Kaczyńskiego powinna oddać władzę.

— To jest masakra. Najlepiej jakby PiS się zawinął i oddał władzę. Proszę zobaczyć, co się teraz dzieje w służbach, to jest coś niebywałego! Willa Kwaśniewskich! Ja jestem ostatnią osobą, która chciałaby bronić tamtej epoki, ale to jest niedopuszczalne, żeby bez wyroku sądu publikować coś, co ma przykryć własne polityczne wały — powiedział Paweł Kukiz.

W dalszej części wypowiedzi dodał, że urzędujący prezydent nie powinien być wybrany po raz drugi.

— Andrzej Duda nie powinien być ponownie wybrany na prezydenta, to byłaby dla niego wystarczająca kara, bo straciłby swój ukochany mały samolocik. Jak z nim rozmawiałem, to mi mówił, że się cieszy ze swojego nowego samolociku za pani pieniądze i nas wszystkich – mówił ironicznie muzyk.

Jego zdaniem ponowne rządy Andrzeja Dudy będą wiązały się z nieodwracalnym dramatem.

— Jeśli to prawda, że grozi nam płacenie 2 mln euro dziennie za to psychopatyczne podejście do reformy wymiaru sprawiedliwości przez Zbigniewa Ziobrę, to to będzie dramat — apelował Kukiz.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: prawy.pl

(Visited 100 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj