Propaganda w rosyjskich mediach obecna była od zawsze. Z miesiąca na miesiąc tamtejsze redakcje oraz stacje telewizyjne forsują coraz nachalniejszą narrację, zgodną z interesami władzy na Kremlu. Portal mPress zwrócił uwagę na program telewizyjny, w którym dziennikarze z nienaganną gorliwością realizują wytyczne Władimira Putina.

Propaganda w rosyjskich mediach

Portal mPress zapewnił swoim odbiorcom możliwość zapoznania się z rosyjskim punktem widzenia. Ten zaskakująco pokrywa się z wizjami głównych ideologów wschodniego imperializmu. Materiał jest dostępny w serwisie YouTube z polskim lektorem na oficjalnym kanale portalu mPress.

W rosyjskich „Wiadomościach” wciąż usłyszeć możemy, że bohaterska armia Federacji Rosyjskiej prowadzi w Ukrainie „specjalną operację. Co więcej – zbrodniczy atak na Ukrainę nazwano „wyzwalaniem Donbasu”. Pojawiło się także pośrednie nawiązanie do Polski. – czytamy na łamach serwisu informacyjnego.

Przeczytaj również: Donald Tusk przyjechał do Dzierżoniowa. Takiej przepowiedni się nie spodziewał: „Nie przekroczy Pan” [WIDEO]

Przeczytaj również: Piotr Kraśko od połowy czerwca nie poprowadzi „Faktów TVN”. Co dalej z prezenterem?

źródło: mPress

(Visited 238 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Były rektor KUL ułożył modlitwę dla narodu ukraińskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj