Ojciec Pio jest jednym z najbardziej znanych wizjonerów w historii Kościoła. Duchowny przedstawiał wiele wizji, chociażby tę dotyczącą III wojny światowej. Nie zabrakło w niej wzmianki o Polsce.

Słynny włoski zakonnik znany był z cudów, które dokonywał. Wizjoner przepowiedział wybuch III wojny światowej, mówiąc, że konflikt wybuchnie nocą w Europie.

– Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi – mówił duchowny.

– Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze – dodał o. Pio.

Zgodnie z jego przepowiednią, w czasie III wojny światowej śmierć poniesie dużo więcej ludzi, niż miało to miejsce podczas I i II Wojny światowej.

– Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych – wyjaśniał duchowny.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Ojciec Pio mówił również o Polsce, której według jego przeczuć nie grozi nic złego.

– Odnosi się wrażenie, że wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski – podkreślał.

Zobacz również: Julia Tymoszenko w mocnym tonie do Niemców: „Jedno mogę powiedzieć – bierzcie przykład z Polski”

Zobacz również: Premier Morawiecki: „Niebawem rozpocznie się największa bitwa pancerna tej części świata”

źródło: Interia.pl, nczas.com

(Visited 823 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj