Znana z braku sympatii wobec PiS pisarka Maria Nurowska opublikowała serię wpisów na Facebooku. Tym razem jednak dotyczących opozycji, na którą wylała swoje frustracje.

Nurowska ma pretensje, że przeciwnicy partii rządzącej nie mogą się porozumieć w sprawie wyborów prezydenckich i podjąć żadnej sensownej decyzji.

— Opozycja znowu podzielona, tylko splunąć przez ramię i iść przed siebie — napisała wzburzona artystka.

Nie obyło się również bez ataków na polityków Lewicy — to znaczy Annę Marię Żukowską oraz Roberta Biedronia, którym przypisała wiele nieciekawych epitetów.

Największą złość Nurowskiej wywołali parlamentarzyści Lewicy, który nie podjęli się negocjacji w sprawie terminu wyborów prezydenckich z Borysem Budką i Jarosławem Gowinem. Zdaniem pisarki, ugrupowanie to wcale nie pomaga w walce z PiS oraz prezydentem Dudą.

— Cała Lewica chce jasno zakomunikować: nie negocjujemy z politycznymi terrorystami — napisała na Twitterze Anna Maria Żukowska.

To właśnie te słowa rozemocjonowały Nurowską, która pozostawiła swój komentarz na Facebooku.

— To durna babo będziesz miała prezydenta Dudę na kolejne pięć lat! Nie zapomnimy wam tego!

Pisarka nie podarowała również Biedroniowi, którym jest wyjątkowo rozczarowana.

— Najchętniej wzięłabym go na kolano i na goły tyłek wychłostała rózgą! Myślałam, że jest poważnym politykiem, a okazał się gówniarzem i razem z Czarzastym będzie urywał łeb hydrze! Powodzenia panowie! — w mocnych słowach podsumowała polityka Maria Nurowska.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 164 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj