Już niedługo zostanie wydana nowa książka Billa Gatesa, która opowie o tym, jak zapobiec kolejnym pandemiom. Założyciel Microsoftu postanowił w niej zdementować wszystkie plotki na swój temat, a także teorie spiskowe, wedle których miałby działać na szkodę ludzi.

— Jak zapobiec następnej pandemii — oto tytuł nowej książki Billa Gatesa. O powstaniu dzieła miliarder poinformował na swoim blogu „GatesNotes”. Wedle zapowiedzi książka ukaże się w maju 2022 r.

— Nie jesteśmy tak blisko końca tej pandemii, jak byśmy tego chcieli, ale wiele się nauczyliśmy o tym, jak powstrzymać to zjawisko — wyjaśnił Bill Gates na filmie promującym książkę.

— Jeśli dokonamy właściwych wyborów i inwestycji, możemy sprawić, że COVID-19 stanie się ostatnią pandemią — dodał filantrop.

Bill Gates wyznał, że w swojej książce opisze konkretne kroki, dzięki którym społeczeństwo będzie mogło zapobiec przyszłym pandemiom i lepiej dbać o siebie.

Założyciel Microsoftu od wielu miesięcy jest przedmiotem internetowych teorii spiskowych, koncentrujących się szczególnie wokół szczepień.
To właśnie ten temat postanowił wyjaśnić Gates, w swojej książce.

Zobacz również: Był pierwszym, który wygrał milion w polskich „Milionerach”. Wyjawił, jaki naprawdę otrzymał przelew

Zobacz również: Donald Tusk bez ogródek: PiS rzuciło się na polską szkołę i przyszłość naszych dzieci

źródło: businessinsider.com.pl

(Visited 343 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj