Trzeci odcinek 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wzbudził wiele emocji i przywołał stare wspomnienia. Wygrał go Chris Cugowski, który jako Axl Rose zaśpiewał „Welcome to the Jungle”.

Widzowie i jurorzy nie kryli swojego zachwytu, ponieważ wykonanie było bardzo dobre, a jak określili niektórzy wręcz realistyczne.

Chris Cugowski — syn Krzysztofa Cugowskiego zachwycił publiczność swoją kreatywnością. Jako Axl Rose wykonał „Welcome to the Jungle”, czyli jeden z lepiej rozpoznawalnych hitów grupy Guns ’n’ Roses.

— Jak ty się, człowieku, tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie — powiedział Gromee.

Zadanie to było bardzo trudne, ze względu na charakterystyczną barwę głosu prawdziwego piosenkarza. Cugowski poradził sobie jednak znakomicie, co zostało oddane na nagraniu. Z podziwu nie mógł wyjść również Michał Wiśniewski, który oprócz walorów głosowych skomentował wygląd mężczyzny. Przyznał, że obawia się przy tym reakcji swojej żony.

— Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty, bo mnie wymieni na lepszy model — zażartował Wiśniewski. Po całym występie Barbara Kurdej-Szatan z zachwytu padła przed Chrisem na kolana.

Zobacz również: Nieudana rewolucja Magdy Gessler. Przewróciła stół i wyszła: „Takiego gó*** w życiu nie widziałam” [WIDEO]

Zobacz również: Kim jest teściowa Donalda Tuska? To ona ostatnio doradzała szefowi PO

źródło: YouTube.com, telemagazyn.pl

(Visited 493 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj