W Niemczech wielu niemieckich dziennikarzy nie ukrywało swojej niechęci do polskiego prezydenta. „Hamburger Morgenpost” zamieścił na swoich łamach artykuł zatytułowany „Zwycięstwo Dudy dla stęchłej Polski”.

W artykule polski prezydent jest atakowany za swoją wrogość do kwestii związanych z ruchami LGBT. Ponadto autor tekstu sugeruje, że dla Andrzeja Dudy „prawa gejów, lesbijek, transseksualistów i biseksualistów” są „gorszą ideologią od komunizmu”. Co więcej, zdjęcie prezydenta podpisano „antysemita i wróg gejów”.

Czytaj także: Krystyna Janda udaje się na emigrację. Wiadomo dokąd

W dalszej części tekstu pojawiają się również oskarżenia niemieckiej gazety o nieuczciwe zagrywki wobec Rafała Trzaskowskiego. Hamburska prasa zdaje się sygnalizować, że gdyby nie oszczerstwa produkowane przez sztab prezydenta, wynik wyborów mógłby być inny.

Czytaj także: Trump zaczyna oczyszczanie? Niezidentyfikowani agenci federalni ściągają Antifiarzy z ulicy. Na nic jęki i krzyki

Ponadto sylwetkę opozycyjnego kandydata przedstawiono jako tę zdecydowanie lepszą, zwłaszcza pod względem wspierania LGBT.

Źródło: TVP Info.

(Visited 171 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż: Zwycięstwo zjednoczonej opozycji, olbrzymie poparcie dla Konfederacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj